pl

przewoźniku!

współpraca z SUUS to

logistyczny wybór

Sprawdź dlaczego

Współpraca na daleką drogę

Partnerstwo to dla nas wyjątkowa wartość. Pielęgnujemy trwałe i oparte na wzajemnym szacunku relacje biznesowe. Dzięki nim możemy wspólnie zapewnić sprawnie funkcjonujące łańcuchy dostaw krajowych i międzynarodowych.

 

Wieloletnie współprace SUUS z Przewoźnikami to czas na rozwój floty w oparciu o przejrzyste warunki, stałe zlecenia oraz terminowe płatności. Dołącz do grona naszych Partnerów - SUUS to #LogistycznyWybór!

Obszary współpracy z SUUS

Przewozy
całopojazdowe międzynarodowe

Przewozy
całopojazdowe krajowe

Kolekcja
i dystrybucja krajowa

Przewozy
liniowe krajowe

Przewozy
liniowe międzynarodowe

E-Commerce

Przewozy całopojazdowe międzynarodowe

Organizujemy transport międzynarodowy w relacjach ze wszystkimi krajami europejskimi, Turcją oraz z wybranymi państwami WNP. Planujemy pojazdy na wyłączność w różnych cyklach pracy w zależności od preferencji Przewoźnika i specyfiki wybranego kierunku.

 

Podzieliliśmy naszą ofertę stałego prowadzenia pojazdów na wyspecjalizowane korytarze transportowe:

 

KORYTARZ CENTRALNY: Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Turcja, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Bałkany

KORYTARZ POŁUDNIOWY: Włochy, Austria, Słowenia

KORYTARZ BENELUX: Holandia, Belgia, Luksemburg

KORYTARZ NIEMCY: Niemcy, Szwajcaria

KORYTARZ WIELKA BRYTANIA: Anglia, Irlandia

KORYTARZ IBERIA+FRANCJA: Francja, Hiszpania, Portugalia

KORYTARZ SKANDYNAWIA: Szwecja, Dania, Norwegia

KORYTARZ WSCHÓD: Ukraina, Kazachstan.

Najczęściej wykorzystujemy zestawy 13,6 z zabudową kurtynową STANDARD lub MEGA.

Przewozy całopojazdowe krajowe

 

Transport krajowy całopojazdowy realizujemy samodzielnie lub stanowi on uzupełnienie sieci dystrybucji drobnicowej. Jesteśmy liderem na polskim rynku, realizując w skali roku średnio 120 000 przewozów i obsługując ponad 40 zleceń w ciągu godziny.

 

Działamy w 10 lokalizacjach. Docieramy do każdego miejsca w kraju w ciągu 24h od momentu załadowania środka transportu. Zaufały nam największe firmy w kraju i Europie. Zespół doświadczonych spedytorów, szerokie portfolio klientów pozwalają nam efektywnie planować pojazdy naszych stałych i kontraktowych Przewoźników.

 

Planujemy pojazdy na wyłączność w cyklach tygodniowych (od poniedziałku do piątku). Najczęściej wykorzystujemy zestawy 13,6 z zabudową kurtynową STANDARD lub MEGA.

Kolekcja i dystrybucja krajowa

Umożliwiamy klientom dostawy na terenie całego kraju nawet w 24h. Elastycznie łączymy trzy produkty: krajową sieć dystrybucji drobnicowej, krajowy transport częściowy i krajowy transport całopojazdowy.

 

Pracujemy w systemie Klient/Nadawca → Terminal oraz Terminal → Klient/Odbiorca.

 

Proces odbywa się przy wykorzystaniu pojazdów typu bus, solo oraz ciągnik z naczepą. Oddziały podzielone są na strefy kolekcyjno-dystrybucyjne według kodów pocztowych.

Przewozy liniowe krajowe

Sieć krajowych regularnych połączeń międzyterminalowych pomiędzy naszymi oddziałami według ustalonych harmonogramów.

 

Do realizacji zleceń wymagane są zestawy wysokotonażowe 24 t, ciągnik z naczepą o zabudowie sztywnej.

Przewozy liniowe międzynarodowe

Sieć międzynarodowych połączeń regularnych pomiędzy wskazanymi oddziałami w kraju a naszymi partnerami biznesowymi za granicą według ustalonych harmonogramów.

 

Wymagamy zestawów wysokotonażowych 24 t, ciągnika z naczepą o zabudowie sztywnej.

E-Commerce

Jako kompleksowy operator logistyczny oferujemy kolekcję/dystrybucję przesyłek w modelu e-commerce z i do firm oraz osób fizycznych. Zapewniamy komfort klienta docelowego dzięki możliwości wyboru miejsca i czasu dostaw, a także usług dodatkowych, takich jak wniesienie czy montaż.

 

Zlecenia w modelu e-commerce wymagają busa z kontenerem 8-paletowym oraz 2-osobowej ekipy (kierowca i pomocnik).

 

Współpraca z SUUS w modelu e-commerce jest realizowana poprzez spółkę grupy RSL o nazwie EXPERT.

Benefity dla Przewoźników

Przyśpieszone
płatności

Przyśpieszone
płatności

4 rodzaje kart
paliwowych

4 rodzaje kart
paliwowych

Ubezpieczenia:
OCP, OC, AC

Ubezpieczenia:
OCP, OC, AC

Zniżki na
zakup opon

Zniżki na
zakup opon

Zniżki na zakup
części zamiennych

Zniżki na zakup
części zamiennych

Karty sportowe

Karty sportowe

Prywatna opieka
medyczna

Prywatna opieka
medyczna

Rozliczanie czasu
pracy kierowców

Rozliczanie czasu
pracy kierowców

Grupowe ubezpieczenie
na życie

Grupowe ubezpieczenie
na życie

Serwis floty

Serwis floty

Pomoc prawna

Pomoc prawna

Zapytaj o współpracę

W celu złożenia zapytania wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Cieszymy się, że chcesz z nami współpracować. Zespół Floty skontaktuje się z Tobą i przedstawi propozycję współpracy.

Administratorem danych osobowych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu odbywa się w celu:

 

  1. Udzielenia odpowiedzi na przekazane zapytanie.
  2. Realizacji bieżącego kontaktu na potrzeby współpracy zawodowej.
  3. Przekazywania informacji marketingowych jeśli wyrazisz zgodę na ich otrzymywanie w przyszłości.

 

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wycofania zgody na dalsze przetwarzanie danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

Z pełną treścią obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami może Pan/Pani zapoznać się poprzez naszą stronę internetową w zakładce Polityka prywatności. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez ROHLIG SUUS Logistics S.A. może Pan/Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected].

Nasze aplikacje dla Przewoźników

Inteligentne rozwiązania technologiczne towarzyszą nam na każdym kroku. Z myślą o komforcie partnerskiej współpracy stworzyliśmy aplikacje dla Przewoźników. Dzięki nim razem jesteśmy #OneStepAhead na każdej trasie.

 

SUUStracker to aplikacja dla kierowców całopojazdowych, ułatwiająca kontakt z dyspozytorem. Będzie Cię wspierała w czasie rzeczywistym. Dzięki niej otrzymasz dostęp do szczegółowych informacji o trasie i ładunku, możliwość przesyłania dokumentów czy zgłaszania utrudnień. Aplikacja dostępna jest w języku polskim, angielskim, ukraińskim, rosyjskim i tureckim.

 

 

Pobierz aplikację z Google Play

 

SUUSpod to aplikacja dla kierowców krajowych drobnicowych umożliwiająca rejestrowanie wszystkich zadań przez nich wykonywanych w czasie rzeczywistym. Aplikacja przyspiesza i ułatwia codzienną pracę poprzez m.in. dostęp do nawigacji, rozliczenia zamówionych w zleceniu usług, przyjęcie pobrań w formie bezgotówkowej (BLIK, karta), bieżący kontakt z dyspozytorem SUUS’a. Aplikacja monitoruje, zarządza i automatyzuje procesy logistyczne realizowane przez kierowcę.

Strefa Przewoźnika

Współpracujesz już z SUUS? Zaloguj się w Strefie Przewoźnika, zarządzaj zleceniami i skorzystaj ze wszystkich oferowanych możliwości.

Przejdź do Strefy Przewoźnika