pl

staże i praktyki?

logistyczny wybór!

Sprawdź dlaczego

Program Stażowy #LogiStaż

Rozpocznij karierę w branży TSL (transport-spedycja-logistyka), poznaj funkcjonowanie dużej organizacji logistycznej od wewnątrz i weź udział w projektach mających realne przełożenie na biznes.

Dołącz do płatnego Programu Stażowego #LogiStaż i zdobądź cenne doświadczenie w trakcie wakacji (lipiec-sierpień). U nas możesz rozwijać się w spedycji, agencjach celnych, sprzedaży i obsłudze klienta, oraz w back-office. Sprawdź oferty i aplikuj!

Nasze programy

W SUUS stawiamy na ludzi! W naszej firmie dowiesz się, jak działa branża TSL, chętnie dzielimy się wiedzą i uczymy od siebie nawzajem.

Możesz zaaplikować do naszego płatnego Programu Stażowego #LogiStaż lub zrealizować u nas Praktyki z Twojej uczelni!

Program Stażowy

Program Stażowy #LogiStaż

Właśnie trwa rekrutacja do naszego corocznego Programu Stażowego #LogiStaż (to już 8. edycja naszego wyjątkowego programu)!
Spędź dwa miesiące (lipiec i sierpień) na zdobywaniu praktycznej wiedzy i umiejętności w polskiej firmie o globalnym zasięgu.
Nie czekaj i aplikuj - z Kandydatkami i Kandydatami kontaktujemy się na bieżąco. A może to będzie początek długofalowej współpracy?

Praktyki

Praktyki

Masz do realizacji praktyki z Twojej uczelni? Zrealizuj je z nami! Możesz się zgłosić do nas przez cały rok, a jeśli tylko będziemy mieć przestrzeń w obszarze, do którego chcesz dołączyć – zaprosimy Cię do współpracy! Praktyki w SUUS to #LogistycznyWybór.

SUUS oczami pracowników

“SUUS jest świetnym przykładem firmy dającej możliwości rozwoju. Pracowałam już w trzech działach i nabyłam gigantyczne doświadczenie. Fajne jest to, że cele, do których dążymy, mają różne ścieżki i sami możemy je wybrać.”

Marta Zwolińska

Customer Service Specialist

“Pracuję jako analityk sprzedaży. Mam wrażenie, że co roku robię ogromny skok rozwojowy, który wiąże się nie tylko z tabelkami i liczbami, ale także z relacjami międzyludzkimi.”

Jacek Kowalik

Sales Analysis Department Coordinator

“Pracuję w SUUS już od 4 lat. To miejsce to możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Praca tutaj to logistyczny oraz logiczny wybór. Nasza branża wiąże się z pewnym schematem - dążymy od punktu A do punktu B. Na końcu czujemy sukces.”

Justyna Siatkowska

International Forwarder

“W SUUS możesz kreować i wdrażać własne rozwiązania. Masz przy tym pełne wsparcie w ich uruchomieniu oraz rozwijaniu, zarówno od współpracowników, jak i przełożonych.”

Marek Wawrzyńczak

Domestic Distribution Manager

“Praca w SUUS to Logistyczny Wybór z wielu powodów. Przede wszystkim pracują tu fajni ludzie. Mamy też masę szkoleń, dzięki którym możemy się rozwijać. Rzeczy, które robimy są przyszłościowe i innowacyjne.”

Ada Klochowicz

Junior Training and Development Specialist

“Praca w SUUS to Logistyczny Wybór, ponieważ nasza branża cały czas się rozwija. Jako pracownicy mamy możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji oraz nauki wielu ciekawych rzeczy. SUUS daje mi stabilizację, ale też jest ciągłym wyzwaniem.”

Aleksandra Romanowska

Airfreight Forwarder

“Polecam pracę w SUUS. Uważam ją za Logistyczny Wybór, ponieważ jest tu świetna atmosfera, przejrzyste warunki współpracy oraz bardzo duże możliwości rozwoju.”

Dominik Sadowski

Airfreight Forwarder Assistant

“Od 6 lat jestem częścią firmy. Czy praca w SUUS to Logistyczny Wybór? Ja myślę, że to logiczny wybór. Naprawdę fajnie się tu pracuje w miłej, rodzinnej atmosferze.”

Adam Nowiński

Customs Agency Manager

“W SUUS pracuję już 7 lat. Przez ten czas awansowałem trzykrotnie - od magazyniera po lidera zmiany. Cenię firmę za rozwój osobisty oraz możliwość awansu, dlatego uważam, że praca w SUUS to Logistyczny Wybór.”

Dariusz Namielski

Warehouse Leader

“Praca w SUUS to Logistyczny Wybór, ponieważ panuje u nas miły i życzliwy klimat. Czeka także na Ciebie dużo ciekawych wyzwań i możliwości awansu.”

Paweł Florek

Warehouse System Administrator

Benefity

 • Dowiesz się, jak funkcjonuje duża organizacja logistyczna od wewnątrz i weźmiesz udział w wykonywaniu realnych działań, wspierających nasz biznes.

  Poznanie SUUS
  od wewnątrz
  umowa

  Umowa zlecenie Rozpoczniesz z nami dwumiesięczną przygodę w oparciu o umowę zlecenie. A może… zostaniesz z nami na dłużej?

  umowa
  Umowa
  zlecenie
  umowa

  Na zakończenie otrzymasz certyfikat ukończenia Programu Stażowego #LogiStaż!

  umowa
  Certyfikat
  ukończenia stażu
  umowa

  Będziesz miał/a wiele wyzwań i możliwości poszerzenia swojej wiedzy, wspierając zespół w codziennych zadaniach.

  umowa
  Poszerzenie
  wiedzy
  umowa

  Mamy dla Ciebie przygotowane szkolenia i webinary, które wprowadzą Cię w świat logistyki, a także rozwiniesz swoje kompetencje miękkie. Dodatkowo czekają na Ciebie liczne wyzwania z nagrodami.

  umowa
  Szkolenia, webinary
  i konkursy

  Abyś jak najlepiej wdrożył/a się w naszą organizację, przygotowaliśmy dla Ciebie angażujący program onboardingowy.

  Kompleksowy
  onboarding

  Będziesz miał/a wsparcie dedykowanej osoby z obszaru HR, która zadba, aby Twoje doświadczenia z Programu #LogiStaż były jak najlepsze.

  Mentor/Mentorka
  HR

  Poza codziennymi zadaniami, będziesz miał/a okazję zrealizować wybrany projekt dotyczący naszej branży, a na zakończenie obronić go przed Zarządem!

  Udział
  w projekcie

Proces rekrutacyjny

 • Wyślij CV

  Zaaplikuj na wybrane ogłoszenie, wypełniając formularz rekrutacyjny i dołączając swoje CV.

  Analiza aplikacji

  Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, zweryfikujemy wstępnie Twoje kwalifikacje oraz potrzeby. Niezależnie od decyzji, wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

  Rozmowa telefoniczna

  Zadzwonimy do Ciebie, żeby lepiej Cię poznać i zweryfikować wzajemne oczekiwania przed kolejnym etapem rekrutacji.

  Spotkajmy się

  Spotkanie to dla nas ważny etap rekrutacji. Zależy nam na tym, aby lepiej się poznać. Opowiemy Ci więcej o SUUS i stanowisku, na które aplikujesz. Chcemy być Twoim LOGISTYCZNYM WYBOREM!

  Witamy na pokładzie!

  Po pomyślnym zakończeniu programu rekrutacyjnego zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem do udziału w Programie Stażowym #LogiStaż!

   

  Do zobaczenia!

Zespół Rekrutacji

Cześć! Poznaj nasz Zespół Rekrutacji – to my będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Zadbamy o to, aby Twoje doświadczenie z rekrutacji w SUUS były jak najlepsze.

Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – mamy wiele dowodów, dlaczego praca w SUUS to logistyczny wybór!

Monika Wojtczuk

Koordynatorka Zespołu
Rekrutacji

Karolina Chojnacka-Stasiak

Specjalistka ds. Rekrutacji

Weronika Woźniak

Specjalistka ds. Rekrutacji