pl

Spedycja i agencje celne?

Suus to logistyczny wybór!

Sprawdź dlaczego

Rozwijaj się i zmieniaj z nami branżę TSL

Dział Spedycji oraz Agencje Celne to miejsca, dzięki którym wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Nasza praca polega na efektywnym łączeniu kawałków skomplikowanej układanki logistycznej, by zapewnić płynność i doskonałą synchronizację każdego etapu dostaw. W SUUS obsługujemy zlecenia z całego świata. Klienci doceniają nasz zespół za terminowość, umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz dużą wiedzę o zmiennych warunkach rynkowych.

 

Szukasz miejsca, w którym staniesz się kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw naszych klientów? Dołącz do zespołu SUUS! Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę, z nami zdobędziesz niezwykle cenne doświadczenie i nauczysz się działać w branży TSL.

Nasze działy

Chcesz organizować transport lub objąć pieczę nad odprawami celnymi? Dołącz do jednego z zespołów spedycyjnych: morskiego, lotniczego, drogowego, kolejowego lub do agencji celnych i łącz żywioły w transporcie. “Monotonia” to słowo, które dla nas nie istnieje.

Drogowy

Drogowy

We Frachcie Drogowym zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym (całopojazdowy i drobnicowy). Średnio co 1,5 minuty organizujemy załadunek samochodu w krajowych przewozach całopojazdowych​!

Lotniczy

Lotniczy

We Frachcie Lotniczym działamy globalnie i każdy dzień naszej pracy jest inny. Szukasz pracy w dynamicznym zespole, a podejmowanie decyzji nie jest Ci obce? Nasz Zespół to #LogistycznyWybór dla Ciebie!

Morski

Morski

We Frachcie Morskim działamy globalnie i kompleksowo, skupiając się zarówno na imporcie, jak i eksporcie. Zapewniamy bezpośredni nadzór operacji na sześciu kontynentach.

Kolejowy

Kolejowy

We Frachcie Kolejowym specjalizujemy się w przewozach wagonowych i kontenerowych na kierunkach azjatyckich oraz europejskich. Nasza praca jest dynamiczna, wymaga elastyczności i nieszablonowych rozwiązań.

Agencje Celne

Agencje Celne

W SUUS mamy własne agencje celne, działające w 14 największych miastach w Polsce. Zajmujemy się pełną procedurą odpraw, a także świadczymy usługi doradcze.

Project Cargo

Project Cargo

Zajmujemy się realizacją wyjątkowych zleceń naszych klientów. Nietypowe wymiary, duże gabaryty, zróżnicowane środki transportu - w tym zespole nikt się nie nudzi. Transport modułów hotelowych czy części samolotów to dla nas codzienność. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie!

SUUS oczami pracowników

“SUUS jest świetnym przykładem firmy dającej możliwości rozwoju. Pracowałam już w trzech działach i nabyłam gigantyczne doświadczenie. Fajne jest to, że cele, do których dążymy, mają różne ścieżki i sami możemy je wybrać.”

Marta Zwolińska

Customer Service Specialist

“Pracuję jako analityk sprzedaży. Mam wrażenie, że co roku robię ogromny skok rozwojowy, który wiąże się nie tylko z tabelkami i liczbami, ale także z relacjami międzyludzkimi.”

Jacek Kowalik

Sales Analysis Department Coordinator

“Pracuję w SUUS już od 4 lat. To miejsce to możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Praca tutaj to logistyczny oraz logiczny wybór. Nasza branża wiąże się z pewnym schematem - dążymy od punktu A do punktu B. Na końcu czujemy sukces.”

Justyna Siatkowska

International Forwarder

“W SUUS możesz kreować i wdrażać własne rozwiązania. Masz przy tym pełne wsparcie w ich uruchomieniu oraz rozwijaniu, zarówno od współpracowników, jak i przełożonych.”

Marek Wawrzyńczak

Domestic Distribution Manager

“Praca w SUUS to Logistyczny Wybór z wielu powodów. Przede wszystkim pracują tu fajni ludzie. Mamy też masę szkoleń, dzięki którym możemy się rozwijać. Rzeczy, które robimy są przyszłościowe i innowacyjne.”

Ada Klochowicz

Junior Training and Development Specialist

“Praca w SUUS to Logistyczny Wybór, ponieważ nasza branża cały czas się rozwija. Jako pracownicy mamy możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji oraz nauki wielu ciekawych rzeczy. SUUS daje mi stabilizację, ale też jest ciągłym wyzwaniem.”

Aleksandra Romanowska

Airfreight Forwarder

“Polecam pracę w SUUS. Uważam ją za Logistyczny Wybór, ponieważ jest tu świetna atmosfera, przejrzyste warunki współpracy oraz bardzo duże możliwości rozwoju.”

Dominik Sadowski

Airfreight Forwarder Assistant

“Od 6 lat jestem częścią firmy. Czy praca w SUUS to Logistyczny Wybór? Ja myślę, że to logiczny wybór. Naprawdę fajnie się tu pracuje w miłej, rodzinnej atmosferze.”

Adam Nowiński

Customs Agency Manager

“W SUUS pracuję już 7 lat. Przez ten czas awansowałem trzykrotnie - od magazyniera po lidera zmiany. Cenię firmę za rozwój osobisty oraz możliwość awansu, dlatego uważam, że praca w SUUS to Logistyczny Wybór.”

Dariusz Namielski

Warehouse Leader

“Praca w SUUS to Logistyczny Wybór, ponieważ panuje u nas miły i życzliwy klimat. Czeka także na Ciebie dużo ciekawych wyzwań i możliwości awansu.”

Paweł Florek

Warehouse System Administrator

Benefity

 • Umowa o pracę. Chcemy związać się z Tobą na dłużej. Od początku stawiamy na długotrwałe relacje!

  Umowa o pracę

  Pakiet medyczny Medicover - zdrowie pracowników jest dla nas ważne.

  Pakiet medyczny Medicover

  Wspieramy aktywne spędzanie czasu, dlatego mamy ofertę Multisport lub Medicover Sport.

  Multisport lub Medicover Sport

  Stale się rozwijamy, dając Ci możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  Rozwój

  Oferujemy możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia.

  Praca zdalna

  Dbamy też o zdrowie psychiczne naszych pracowników – zapewniamy anonimową pomoc psychologiczną!

  Wsparcie psychologiczne

  Możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie dla siebie i swoich bliskich.

  Ubezpieczenie na życie

  Możliwość uzyskania premii jako dodatku do wynagrodzenia podstawowego.

  Premie

  Jeśli zapragniesz odpocząć, SUUS sfinansuje część Twojego urlopu (tzw. wczasy pod gruszą).

  Dofinansowanie urlopu

  Dofinansujemy Twój kurs języka angielskiego, jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności.

  Kurs angielskiego

  Mamy wewnętrzny program płatnych poleceń pracowniczych “Poleć do SUUSa”.

  Program poleceń

  Kompleksowe wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym wsparciem przełożonego i członków zespołu.

  Onboarding

  Jeździsz samochodem? Skorzystaj z karty paliwowej z rabatem.

  Karta paliwowa

  Chcesz brać udział w rywalizacjach sportowych? Mamy coś dla Ciebie! W SUUS Active znajdziesz wiele ciekawych wyzwań!

  SUUS Active

  Wspieramy rodziców programem „SUUS rodzic” i „Mama wraca do pracy”.

  Wspieramy rodziców

  Biuro dostosowane do potrzeb pracowników - różne strefy pracy i nowoczesny sprzęt.

  Nowoczesne biuro

Proces rekrutacyjny

 • Wyślij CV

  Zaaplikuj na wybrane ogłoszenie, wypełniając formularz rekrutacyjny i dołączając swoje CV.

  Analiza aplikacji

  Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, zweryfikujemy wstępnie Twoje kwalifikacje oraz potrzeby. Niezależnie od decyzji, wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

  Rozmowa telefoniczna

  Zadzwonimy do Ciebie, żeby lepiej Cię poznać i zweryfikować wzajemne oczekiwania przed kolejnym etapem rekrutacji.

  Spotkajmy się

  Spotkanie to dla nas ważny etap rekrutacji. Zależy nam na tym, aby lepiej się poznać. Opowiemy Ci więcej o SUUS i stanowisku, na które aplikujesz. Chcemy być Twoim LOGISTYCZNYM WYBOREM!

  Dodatkowe zadanie lub drugie spotkanie

  Etapem uzupełniającym rekrutację na wybrane stanowiska może być zadanie rekrutacyjne lub drugie spotkanie. To doskonała okazja do jeszcze lepszego poznania się.

  Witamy na pokładzie!

  Po pomyślnym zakończeniu procesu rekrutacyjnego zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem do współpracy! 

   

  Do zobaczenia!

Zespół Rekrutacji

Cześć! Poznaj nasz Zespół Rekrutacji – to my będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Zadbamy o to, aby Twoje doświadczenie z rekrutacji w SUUS były jak najlepsze.

Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – mamy wiele dowodów, dlaczego praca w SUUS to logistyczny wybór!

Monika Wojtczuk

Koordynatorka Zespołu
Rekrutacji

Karolina Chojnacka-Stasiak

Specjalistka ds. Rekrutacji

Weronika Woźniak

Specjalistka ds. Rekrutacji